Vybavení, IT a technologie

Hledáte způsob, jak získat finanční podporu pro modernizaci včetně přístrojového vybavení některé z aktivity Vaší obce? Ať už chcete zajistit elektronickou komunikaci mezi obcí a občany, pořídit speciální vybavení například pro hasiče, nemocnice či sociální služby nebo se postarat o kybernetickou bezpečnost, existuje pro Vás celá řada dotačních příležitostí.

Dotačních programů je nespočet od dotací na IT, přes dotace na stroje a technologie až po dotace na nízkouhlíkové technologie, každý program má odlišné zaměření a podmínky pro získání finanční pomoci. Proto jsme pro Vás připravili přehled dotačních příležitostí, blíže popisující jednotlivé programy, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější pro Vaše potřeby.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme najít vhodný dotační program na míru pro Vaši potřebu.

Chci poradit

Aktuální dotace

Využití odpadů – Dotace na následné využití odpadů

Zabýváte se úpravou, zpracováním či využitím odpadů? Potřebujete vybudovat nové zařízení nebo modernizovat to stávající? Chtěli byste pořídit nové technologie pro materiálové či energetické využití odpadů vč. těch zdravotnických a nebezpečných? Zajímáte se o chemickou recyklaci odpadů? Tento dotační titul je právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Požární ochrana – Dotace na cisterny a hasičské zbrojnice

Zřizujete jednotku sboru dobrovolných hasičů a chtěli byste pro ni vybudovat nebo zrekonstruovat požární zbrojnici splňující aktuální požadavky na požární stanice a zbrojnice? Nebo byste chtěli pořídit nový dopravní automobil či cisternovou automobilovou stříkačku? Tato dotační výzva je určena právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Sociální infrastruktura– Dotace na sociální služby

Potřebujete vybudovat či opravit nemovitost za účelem poskytování sociálních služeb? Rádi byste vytvořili podmínky umožňující Vašim klientům zlepšit soběstačnost a rozvíjet aktivně jejich schopnosti? Trápí Vás potřeba naplnit materiálně-technický standard? Chtěli byste si pořídit nový služební automobil? Pak je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Zdravotnictví – Dotace pro nemocnice

Potřebujete vybudovat či zmodernizovat Vaše zařízení pro poskytování zdravotních a sociálních služeb za účelem zlepšení jejich kvality a zvýšení dostupnosti? Chtěli byste rozvinout kapacity Vašeho zařízení na podporu ochrany veřejného zdraví? Trápí Vás zastaralé přístrojové vybavení či nedostatek toho moderního? Pak je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

E-Government a kyberbezpečnost– E-Government a kyberbezpečnost

Zajímáte se o E-Government a kyberbezpečnost? Rádi byste rozvíjeli elektronickou komunikaci mezi Vaší obcí a občany? Chtěli byste zajistit kybernetickou bezpečnost například pomocí kamerových systémů? V tom případě je tento dotační program určen právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Cestovní ruch a památky – Infrastruktura cestovního ruchu

Zajímá Vás realizace opatření vedoucích ke zatraktivnění Vaší obce? Rádi byste vybudovali nové turistické informační centrum, parkoviště, odpočívadla, naučné stezky nebo cyklotrasy? Chtěli byste oživit turisticky zajímavá místa a podpořit tak cestovní ruch na lokální, regionálních či národní úrovni? Pak je tato dotační výzva určena přesně pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Mobilita – Dotace na veřejné osvětlení

Potřebujete zrekonstruovat veřejné osvětlení ve Vaší obci a chcete snížit nálady na spotřebované energie? Chtěli byste doplnit chybějící světelné body? Zajímáte se o elektromobilitu a chcete se připravit na budování dobíjecích stanic typu EV READY? Pak je tato dotační výzva určena přesně pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Energetické úspory – Dotace na gastro provozy, kuchyně a prádelny

Disponujete dosluhujícím vybavením kuchyně a gastro provozu, které si již žádá výměnu? Potřebujete modernizovat provoz Vaší prádelny a vyměnit zastaralé pračky, sušiče či žehliče? Chcete snížit náklady na spotřebované energie a zvýšit tak efektivitu celého provozu? Pak je tato dotační podpora právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Ekomobilita – Dotace na ekomobilitu

Plánujete modernizaci nebo rozšíření Vašeho vozového parku? Chtěli byste si pořídit nové osobní nebo nákladní vozidlo? Nebo dokonce minibus, motorku či pracovní samojízdný stroj? A co třeba dobíjecí stanice? V tom případě je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Zelená infrastruktura – Dotace na veřejná prostranství

Chtěli byste zmodernizovat veřejné prostranství ve Vaší obci? Rádi byste vybudovali veřejně přístupná místa, kde budou lidé s radostí trávit čas? Zajímají Vás možnosti snížení hlučnosti a míry znečištění, a naopak zefektivnění hospodaření s dešťovou vodou či zvýšení biologické rozmanitosti vegetace a živočichů? Pak je tato dotační podpora právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Využití odpadů – Dotace na sběr a třídění odpadů

Potřebujete vybudovat či zmodernizovat sběrný dvůr nebo doplnit a zefektivnit systém odděleného sběru a svozu odpadu? Zajímáte se o moderní metody door-to-door či PAYT? Rádi byste pořídili vysoce účinné technologie třídicích a dotřiďovacích linek pro zvýšení kvality třídění a maximalizaci využitelnosti vytříděných odpadů? Tento dotační titul je tedy právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář