Mobilita – Dotace na veřejné osvětlení

Potřebujete zrekonstruovat veřejné osvětlení ve Vaší obci a chcete snížit nálady na spotřebované energie? Chtěli byste doplnit chybějící světelné body? Zajímáte se o elektromobilitu a chcete se připravit na budování dobíjecích stanic typu EV READY? Pak je tato dotační výzva určena přesně pro Vás!

CO LZE DOTOVAT
REKONSTRUKCE VO, PŘÍPRAVA PRO DOBÍJECÍ STANICE
KDO MŮŽE ČERPAT
OBCE, SPOLEČNOSTI VLASTNĚNÉ OBCEMI
VÝŠE DOTACE
AŽ 10 MIL. KČ DLE VELIKOSTI OBCE
MÍRA DOTACE
AŽ 100 %

Co lze v rámci programu podpořit?

  • rekonstrukce a inovace soustav VO za účelem dosažení úspory elektrické energie pro zajištění požadavků norem na osvětlení
  • doplnění potřebných světelných bodů
  • prvky „smart city“
  • prvky „smart lighting“
  • příprava kabeláže pro dobíjecí stanice (EV READY) až na 50 dobíjecích bodů

Důležité podrobnosti

  • výše dotace: 30 kč na 1 ušetřenou kWh elektrické energie ročně
  • řešíme komplexní službu od prvního návrhu, přes projektovou dokumentaci, zajištění dotace a vysoutěžení dodavatele až po realizační management

Typový projekt

Využijte možnosti získat dotaci na rekonstrukci a inovaci soustavy veřejného osvětlení ve Vaší obci tak, jak to udělala města a obce kolem Vás. Díky této příležitosti můžete obnovit celou soustavu veřejného osvětlení včetně jejího doplnění o další potřebné světelné body tak, aby byly zajištěny veškeré požadavky norem na osvětlení. Vaše město či obec tak bude všem potřebným svítit na cestu a díky nově dosažené úspoře energie Vám navíc klesnou provozní náklady.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme s přípravou projektu i vám.

Váš projekt vždy vyhodnotíme dopředu, budete tak vědět, zda je realizovatelný nebo se vám vyplatí raději využít jiného dotačního programu. Zpracujeme pro vás kompletní projektovou dokumentaci.

Mgr. Richard Budzák
Zástupce ředitele

+420 732 226 134
budzak@rpa.cz

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář