KARIÉRA V RPA

Jsi student či absolvent, který chce zahájit kariéru? Nebo zkušený matador, co hledá změnu? Přidej se k nám!

Nabízíme ti zázemí silné dotační agentury, která si zakládá na otevřenosti a respektu ke svým zaměstnancům a profesionálním přístupu ke každému klientovi. Vyžadujeme aktivní přístup k práci a odpovědnost.

Od roku 2002 jsme vybudovali z malé studentské firmy renomovanou poradenskou společnost a nadále rosteme. Hledáme nové kolegy, pro které bude práce v RPA výzvou, a ne nutností. Aktuálně na tyto pozice:

CO NABÍZÍME

Firemní auto

Firemní auto

Firemní auta používáme i pro soukromé účely – na výlety, pro cesty s rodinou, nákupy apod.

Notebook

Notebook

Firemní notebook můžeme využívat i pro vlastní účely.

Flexibilní pracovní doba

Flexibilní pracovní doba

Sami si můžeme zvolit, kdy v práci začneme a kdy skončíme. Důležité je, aby byla práce včas dokončená.

Home office

Home office

Potřebuješ pracovat z domu? Nevadí. Část práce můžeme udělat v klidu domova nebo i jinde.

Kanceláře v centru Brna

Kanceláře v centru Brna

Naše centrála je přímo v centru Brna, a to na ulici Starobrněnská. Všude je to kousek, přímo z okna vidíme, jak Brno žije.

Neomezený mobil

Neomezený mobilNÍ TARIF

Služební telefon s datovým tarifem používáme jako vlastní. Žádné kontroly, žádné doplácení.

Příspěvky na sport

Příspěvky na sport

Sportování podporujeme – s MultiSport kartou můžeš nakládat, jak se ti zlíbí.

Podpora péče o děti

Podpora péče o děti

Podporujeme maminky i tatínky při snaze sladit jejich rodinný život s pracovním. Zajistíme místo pro vaše dítě v jesličkách nebo dětské skupině partnerské sítě Před školkou.

PROČ JSEM V RPA

Petr právník

Mé motto: Na konci života budeš litovat jen toho, co jsi nezkusil.

Po studiích na VŠ bylo mým cílem věnovat se zejména obchodnímu právu a současně v rámci budoucí praxe vykonávat práci, jejíž výsledky budou reálně vidět. Práce v RPA mi umožnila skloubit oboje. V rámci pracovní agendy firemního právníka mám dostatečný prostor pro své oblíbené korporátní právo, zakládání či změny obchodních společností, řešení sporů ze smluv či starat se o smluvní agendu v nejširším slova smyslu. Moje práce mi umožňuje poznávat nové lidi při jednáních s podnikateli, starostkami a starosty, ale i s neziskovým sektorem či napomáhat k rozvoji veřejného prostoru. Právní oddělení nepřetržitě nabízí spolupráci studentům. RPA však nepřináší pouze pracovní příležitosti, jedná se o veskrze mladý kolektiv, a o firemní teambuildingy a milé kolegy tedy není nouze.

Anna | projektová manažerka

Mé motto: Praxe je nejlepší učitelka.

Do RPA jsem přišla jako studentka na praxi. Po krátké době jsem zjistila, že se v RPA se studenty pracuje systematicky a dlouhodobě. Prošla jsem více odděleními a vybrala si to, které mi nejvíce vyhovuje. V RPA respektují, že vysokoškolské studium je pro pracující studenty na prvním místě. Proto zde mohu práci vhodně kombinovat se studiem. Od starších kolegů mám super podporu a mohu se od nich učit. V práci mi hodně pomáhá pozitivní atmosféra, která ve firmě panuje. Pomáháme si, jsme dobrý tým, věříme si a rádi společně trávíme čas i mimo práci. Jezdíme na hory, na vodu, nebo si jen tak zajdeme po práci na pivo.

Daniella projektová manažerka

Mé motto: Začátek je ta nejdůležitější součást každé práce.

Do RPA jsem nastoupila při studiu čtvrtého ročníku vysoké školy, oboru regionální rozvoj. Hledala jsem brigádu, která by splňovala tři kritéria: práce v oboru, možnost načerpat cenné zkušeností v příjemném pracovním prostředí a odpovídající ohodnocení. RPA v tomto směru splnila moje požadavky. A ještě přidala skvělý kolektiv, různorodost práce a motivaci zlepšovat se. Po několika letech práce v této společnosti jsem se posunula do pozice projektové manažerky, plně odpovědné za řešení přidělených projektů. Jsem pánem svého času a práce.

Martin | obchodní ředitel

Mé motto: Dělej, co tě baví a jdi si za svým snem.

V dotačním světě se pohybuji více než 10 let. V RPA jsem nalezl profesionální zázemí pro rozvoj svých dovedností a záruku, že na projektech odvedou všichni kolegové maximum. A to obchodník ke své práci potřebuje – vědomí, že na jeho projektech pracují ti nejlepší projektoví manažeři. Baví mě rozmanitost práce. Každý den řeším jinou problematiku. Jednám s největšími firmami v ČR, starosty a starostkami měst, řediteli škol a dalších významných institucí. Důležité pro mě, jako obchodního ředitele, je, že pracuji v kolektivu velkých profesionálů a odborníků.