Dotační poradenství
Volná pozice

Projektový manažer

Do svého týmu hledáme nové posily, kolegy na pozici projektový manažer. Nabízíme možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr i možnost zkráceného úvazku na základě vzájemné domluvy. Pozice je vhodná i pro absolventy vysokých škol. Pracovní zkušenost z obdobné pozice není podmínkou. Veškeré tvé dotazy s tebou rádi probereme na osobním pohovoru. Zašli nám svůj životopis na machek@rpa.cz a domluvíme se na termínu, kdy bychom se setkali.

Práce na pozici projektového manažera v sobě kloubí několik různých profesí, které Tě kvalitně připraví na další kariéru nejen v naší společnosti, ale v mnoha dalších oblastech. Jedná se o kombinaci obchodních, manažerských, exekutivních a poradenských kompetencí, které získáš zapojením ve všech fázích obchodního případu, tedy od jeho akvizice až po předání výsledku spokojenému klientovi. Profil našeho zaměstnance odpovídá komunikativnímu, organizačně zdatnému odborníkovi, který je schopný vést jednání s řediteli společností od lokálních IT firem až po nadnárodní obchodní koncerny.

 

  • Co nabízíme:

Chceme tě začlenit do mladého kolektivu, který je tvořen našimi odchovanci. Všem svým zaměstnancům nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce s jasnou vidinou kariérního postupu. Můžeme ti slíbit práci na stále nových různorodých projektech, díky kterým se pro tebe práce nestane každodenní rutinou. Po zaškolení na tebe bude delegována větší míra samostatnosti a odpovědnosti.

 

  • Co očekáváme:

Ve zkratce musíš chtít pracovat a dělat svoji práci dobře, víc ani míň od tebe nechceme. Výkony jsou u nás však odměňovány a tomu odpovídá i vícesložková mzda. Samozřejmostí je i bohatá nabídka firemních benefitů.

Kontakt

Máš-li zájem o tuto pozici, pošli nám svůj životopis na kariera@rpa.cz  nebo přímo mne a do předmětu uveď název pozice.