Volná pozice

Junior projektový manažer (pro studenty)

Do našeho týmu hledáme mladé schopné kolegy na pozici junior projektový manažer. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků. Práce projektového manažera v sobě kloubí několik různých profesí, které tě kvalitně připraví na další kariéru. Jedná se o kombinaci obchodních, manažerských a administrativních činností. Ve zkratce musíš chtít pracovat, učit se a dělat svoji práci dobře, víc ani míň od tebe nechceme. Naučíme tě připravovat dotační projekty, psát studie proveditelnosti, komunikovat s klienty atd.

Hledáme

  • Studenty VŠ, kteří jsou odpovědní, pracovití, komunikativní a učenliví. Mají chuť pracovat, připravit se již během studie na profesní dráhu a vydělat si peníze.

Nabízíme

  • Nabízíme ti možnost začlenit se do mladého kolektivu, který je tvořen našimi odchovanci. Máš možnost dlouhodobé práce v silné poradenské firmě s vidinou kariérního postupu. Můžeme ti slíbit nikdy nekončící příval nových různorodých projektů, díky kterým se pro tebe práce nestane každodenní rutinou. Po zaškolení na tebe bude delegována větší míra samostatnosti a odpovědnosti. Pracovní doba je flexibilní, požadujeme min. 20 hod. týdně.

Kontakt

Máš-li zájem o tuto pozici, pošli nám svůj životopis na kariera@rpa.cz  nebo přímo mne a do předmětu uveď název pozice.