Volná pozice

Technický asistent

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici TECHNICKÝ ASISTENT. Uvítáme šikovného kolegu, který se bude starat o technické zázemí společnosti – automobily, kanceláře, IT vybavení apod. Nabízíme pracovní pozici na Dohodu o provedení práce s pestrou paletou činností po celý rok. Práce je vhodná i pro studenty.

Náplň práce
  • Pravidelná údržba vozového parku a IT vybavení
  • Správa firemních objektů
  • Údržba kanceláří (opravy, výměny nábytku, odvozy papírů atd.)
  • Rozvoz dokumentů po ČR
  • Zajištění nákupů, pochůzek atd.
Požadujeme
  • základní technickou zdatnost a manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz (aktivní řidič)
  • základní znalost práce s počítačem a internetem
Nabízíme
  • dlouhodobou práci s možností okamžitého nástupu
  • flexibilní pracovní dobu
  • vícesložkové mzdové ohodnocení: základní hodinovou mzdu a osobní ohodnocení
  • mladý a přátelský kolektiv
  • příspěvek na sport (např. karta Multisport), celofiremní teambuildingy atd.

Kontakt

Máš-li zájem o pozici technického asistenta, pošli nám svůj životopis na kariera@rpa.cz a do předmětu uveď název pozice.