Volná pozice

Obchodní manažer

Do našeho týmu hledáme mladé schopné kolegy na pozici obchodních manažerů. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků a absolventy vysokých škol, kteří chtějí pracovat v perspektivním oboru, vzdělávat se a být úspěšní. Tvou pracovní náplní bude nabízet náš produkt - našim klientům přinášíme dotace z evropských a jiných fondů. Zajišťujeme kompletní proces od žádosti, přes zadávací řízení až po administraci projektu.

Koho hledáme:
  • Studenty a absolventy VŠ, kteří mají chuť pracovat, vydělat si peníze a nastartovat úspěšnou kariéru
  • Preferujeme kolegy, kteří se nebojí výzev, mají chuť na sobě pracovat a kariérně růst, mají obchodního ducha a chtějí si vydělat peníze dle svého výkonu
Co nabízíme
  • Jednoduše prodejný produkt (Klientům přinášíme peníze z dotačních titulů na jejich projekty.)
  • Vícesložkové finanční ohodnocení (Nabízíme fixní plat a provizi za uzavřený obchod. Obchodníci si u nás díky systému provizí vydělají zajímavé peníze – je jen na tobě, kolik si vyděláš.)
  • Kvalitní firemní kulturu a přátelský kolektiv (Zakládáme si na příjemném prostředí příznivém pro osobní rozvoj i rozvoj firmy. Nejsme start-up ani korporát, tvůj hlas bude vždy slyšet.)
  • Zajímavé benefity (zálohy na budoucí provize, plně flexibilní pracovní doba, jasně daný kariérní řád, služební auto pro osobní účely, mobilní telefon a notebook, teambuildingy, multisport karta atd.)

Kontakt

Máš-li zájem ucházet se o pozici Obchodního manažera, pošli nám svůj životopis na kariera@rpa.cz a do předmětu uveď název pozice.