Volná pozice

Právník (administrátor veřejných zakázek)

Do našeho týmu hledáme schopné studenty právní fakulty, kteří se chtějí dále zaměřit na oblast veřejných zakázek. Přijďte k nám nabrat zkušenosti a zajistit si místo na plný úvazek.

Pracovní náplň
  • jednání s našimi klienty (převážně starostové a majitelé firem)
  • realizace veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a dle pravidel poskytovatelů dotací
  • administrace procesu realizace veřejné zakázky (vedení spisů, zápisy z komisí ad.)
  • jednání s klienty (zadavateli), poradenská činnost
  • poskytování podpory projektovým týmům
  • vypracování rešerší a analýz problémů
  • běžná administrativa
Hledáme
  • Studenty 3. až 5. ročníků právnických fakult VŠ, kteří mají chuť rozvíjet své právní vzdělání, pracovat pro renomovanou dotační agenturu a nastartovat úspěšnou kariéru
  • Preferujeme kolegy, kteří jsou samostatní a odpovědní, nebojí se výzev, rádi se učí od zkušenějších kolegů, chtějí profesně růst, mají obchodního ducha a chtějí si vydělat dobré peníze.
Nabízíme
  • Zajímavou a pestrou práci v renomované poradenské společnosti
  • Vícesložkové finanční ohodnocení
  • Kvalitní firemní kulturu a přátelský kolektiv
  • Pracoviště v centru Brna
  • Zajímavé benefity (flexibilní pracovní doba, možnost kariérního postupu, služební auto pro osobní účely, mobilní telefon a notebook, teambuildingy, multisport karta atd.)

Kontakt

Máš-li zájem ucházet se o pozici právníka (administrátora veřejných zakázek), pošli nám svůj životopis na kariera@rpa.cz a do předmětu uveď název pozice.