Sociální služby a neziskové organizace

Hledáte způsob, jak získat finanční podporu pro nákup, budování, rekonstrukci či modernizaci budov sociálních služeb ve Vaší obci? Chcete zajistit energetickou úsporu těchto budov nebo rozvoj a zvýšení dostupnosti integrované péče? Využijte možnosti získat dotaci pro neziskové organizace nebo na sociální služby v jednom z aktuálních dotačních programů.

Nabídka dotačních programů je opravu široká, zaměřují se mimo jiné na zefektivnění hospodaření s vodou, údržbu a rozvoj veřejné zeleně nebo budování altánků. Více informací o jednotlivých dotačních titulech se dozvíte v sérii dotačních příležitostí, které jsme pro Vás připravili. Články Vám poskytnou podrobnější informace o zaměření a podmínkách získání dotace.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme najít vhodný dotační program na míru pro Vaši potřebu.

Chci poradit

Aktuální dotace

Sociální infrastruktura– Dotace na sociální bydlení

Potřebujete vybudovat či opravit nemovitost za účelem poskytování bydlení pro osoby v bytové nouzi? Rádi byste pomohli občanům, kteří v důsledku nepříznivých životních okolností nemají přístup k bydlení, začlenit se lépe do společnosti? Trápí Vás nedostatečná kapacita Vašeho bytového fondu? Pak je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Sociální infrastruktura– Dotace na sociální služby

Potřebujete vybudovat či opravit nemovitost za účelem poskytování sociálních služeb? Rádi byste vytvořili podmínky umožňující Vašim klientům zlepšit soběstačnost a rozvíjet aktivně jejich schopnosti? Trápí Vás potřeba naplnit materiálně-technický standard? Chtěli byste si pořídit nový služební automobil? Pak je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Zdravotnictví – Dotace pro nemocnice

Potřebujete vybudovat či zmodernizovat Vaše zařízení pro poskytování zdravotních a sociálních služeb za účelem zlepšení jejich kvality a zvýšení dostupnosti? Chtěli byste rozvinout kapacity Vašeho zařízení na podporu ochrany veřejného zdraví? Trápí Vás zastaralé přístrojové vybavení či nedostatek toho moderního? Pak je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Úspora energií– Dotace na rekonstrukce veřejných budov

Potřebujete opravit Váš úřad, školu nebo jinou veřejnou budovu? Trápí vás vysoké ceny za provoz? Chcete zateplit obálku budovy, vyměnit dveřní a okenní výplně či vyregulovat otopnou soustavu a snížit tak náklady na spotřebované energie? Případně renovovat vnitřní osvětlení či vnější stínící prvky? Pak je tato dotační podpora právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Hospodaření s vodou– Dotace na hospodaření se srážkovou vodou

Rádi byste efektivněji hospodařili se srážkovou vodou? Chtěli byste vybudovat akumulační či retenční nádrže, vyměnit nepropustné zpevněné povrchy za povrchy propustné (například na parkovišti) nebo třeba vytvořit dešťovou zahradu? A co takto plošný vsak, průleh či vsakovací nádrž? Tato dotační podpora je právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Klima-příroda – Dotace na vegetaci a sídelní zeleň

Máte v plánu zakládat nebo obnovovat vegetační krajinné prvky nebo veřejnou sídelní zeleň? Rádi byste vysázeli stromořadí, solitérní stromy nebo například travobylinné porosty? Chtěli byste revitalizovat Vaše parky, zahrady, sady, aleje či uliční stromořadí nebo dokonce lesoparky? Tento dotační titul je právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Zelená infrastruktura – Dotace na veřejná prostranství

Chtěli byste zmodernizovat veřejné prostranství ve Vaší obci? Rádi byste vybudovali veřejně přístupná místa, kde budou lidé s radostí trávit čas? Zajímají Vás možnosti snížení hlučnosti a míry znečištění, a naopak zefektivnění hospodaření s dešťovou vodou či zvýšení biologické rozmanitosti vegetace a živočichů? Pak je tato dotační podpora právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář