Dotace na technologie

Hledáte způsob, jak získat finanční podporu pro nákup nebo modernizaci strojů ve vaší společnosti? V takovém případě by vám mohl pomoci jeden z mnoha dotačních programů, které jsou zaměřené na podporu podnikatelů a firem při nákupu nových strojů, moderních technologií a inovativních zařízení.

Dotačních programů existuje celá řada a každý má odlišné zaměření a podmínky pro získání finanční pomoci. Proto jsme pro vás připravili přehled dotačních příležitostí, blíže popisující jednotlivé programy, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme najít vhodný dotační program na míru pro vaši potřebu.

Chci poradit

Aktuální dotace

The Country for the Future – Dotace na inovační aktivity

Potřebujete reorganizovat procesy, aby jste mohli zvýšit výrobní kapacitu nebo výrobní oblast plánujete digitalizovat? Chcete dokončit vývoj nových produktů nebo potřebujete vybavení, aby jste mohli vyrábět již vylepšené produkty? Využijte dotační program The Country for the Future zaměřený na širokou škálu aktivit v oblasti inovací.

Zobrazit podrobnosti

Digitální a Virtuální podnik – Dotace na pořízení nových IT technologií

Informační technologie se rychle vyvíjejí a získávají mnoho užitečných funkcionalit, které by vašemu podniku mohly pomoci se dále rozvíjet a lépe zvládnou vyšší potřeby vašeho rostoucího podniku. Pokud chcete svůj starý systém vyměnit za nový nebo pořídit sofistikovaný systém péče o zákazníka, využijte programu ICT a sdílené služby.

Zobrazit podrobnosti

Potenciál – Dotace na zřízení a vybavení vývojového oddělení

Chcete předběhnout svou konkurenci a založit si vlastní oddělení výzkumu a vývoje? Výzkum a vývoj už u vás máte, ale chtěli by jste ho rozšířit? Využijte programu Potenciál ať už potřebujete investovat do prototypových dílen, laboratoří, zkušeben či různého vybavení.

Zobrazit podrobnosti

Spolupráce škol a firem

Spolupracujete se středními školami na vzdělávání studentů? Je tato spolupráce realizována u Vás ve firmě a rádi byste rozšířili vybavení, na kterém praxe probíhají, o nové stroje a zařízení? Chtěli byste případně takovou spolupráci navázat? Využijte dotačního titulu spolupráce škol a firem.

Zobrazit podrobnosti

Cirkulární řešení v podnicích – Dotace na zpracování odpadu

Existuje mnoho způsobů jak nakládat s odpadem, který váš podnik vytváří nebo s cizím odpadem s kterým pracujete. Pokud chcete získat technologie na jeho další zpracování, vyrábět z recyklátu finální produkty nebo vracet zbytky zpět do výrobního procesu, pak využijte možnost dotace z programu Cirkulární ekonomika.

Zobrazit podrobnosti

Úspora energie – Dotace na úsporná opatření ve výrobě

Ušetřit peníze za energie lze nejen pasivními opatřeními, ale i modernizací výroby. Staré stroje jsou neefektivní, s vysokou spotřebu energií. Nyní můžete získat podporu na výměnu strojů a citelně snížit měsíční výdaje na energie. Program Úspory energie je ideální pro výrobní podniky.

Zobrazit podrobnosti

Úspora energie – Dotace na realizaci úsporných opatření

Zvyšování cen energií je problém nejen pro domácnosti, ale i pro podniky, jelikož může výrazně zvýšit náklady na provoz. Chcete-li snížit měsíční výdaje na energie ve svém podniku a plánujete-li zavést komplexní úsporná opatření, využijte program Úspory energie.

Zobrazit podrobnosti

Úspora vody – Dotace na optimalizaci hospodaření s vodou

Pokud je pro vaši výrobu nezbytné použití vody, ať už pro výrobu materiálů, či na proplach, program Průmyslové hospodaření s vodou může být právě pro vás! Můžete jej využít na technologie, které vám umožní snížit spotřebu vody nebo její spotřebu dokonce zcela nahradí.

Zobrazit podrobnosti

Inovace – Dotace na uvedení nových produktů do výroby

Uvedení inovativních výrobků, technologií či služeb na trh může přinést spoustu výhod, ale kroky které je k tomu potřeba udělat mohou být finančně náročné. Využijte dotačního programu Inovace, kterým můžete spolufinancovat modernizaci či rozšíření výroby, zlepšení organizace firemních procesů i zavedení nových prodejních kanálů.

Zobrazit podrobnosti

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.