Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Obnova veřejného hřiště v obci Citonice

Aktuality

25. 08. 2021 V roce 2019 byla s naší pomocí v obci Citonice provedena modernizace povrchu multifunkčního hřiště, které se nachází v severní části obce. Prostřednictvím dotačního programu Ministerstva pro místní rozvoj byla obci poskytnuta dotace v celkové výši 1 034 880 Kč.

V rámci projektu došlo k výměně umělého trávníku plochy multifunkčního hřiště, které je určeno ke hraní tenisu a míčovým sportům určeným pro organizovaný sport, či širokou veřejnost. Původní stav hřiště neumožňoval jeho celoroční využívání, skýtal zvýšené riziko úrazů a jeho provoz byl značně neekologický.

Díky realizaci projektu je nyní možné využívat hřiště v každém počasí a pro více sportů. Nový povrch hřiště již nevyžaduje kropení, je vodopropustný, vyžaduje minimální údržbu a je celoročně využitelný. Povrch také minimalizuje rizika zranění sportovců a zamezuje nekontrolovatelným skluzům. Hřiště je nyní využíváno jak místními obyvateli, tak i lidmi a turisty z okolí.


Líbí se Vám tato proměna a rádi byste za pomoci dotací realizovali podobné projekty? Neváhejte nás kontaktovat.Ing. Martin Jára
obchodní ředitel
tel.: +420 733 129 904
mail: jara@rpa.cz