Vánoční bazárek 2023

Datum: 9.2.2024

Stejně jako v předchozích letech, se i v roce 2023 uskutečnil v kancelářích RPA dobročinný firemní bazárek. Podstatou této akce je posilování vazeb mezi členy našeho týmu, navození vánoční nálady a prodej domácích výrobků našich kolegů. Výtěžek z bazárku daruje každý rok skupina RPA vybrané charitativní organizaci. V roce 2023 byla na bazárku opravdu pestrá škála výrobků, v nabídce se mimo jiné objevili obrazy, perníčky, adventní věnec, perníková chaloupka nebo pletené hračky.

Vybralo se celkem 19 500 Kč a celou částku jsme věnovali organizaci Spondea na jejich činnost a aktivity. Spondea je česká nezisková organizace se sídlem v Brně pomáhající dospělým i dětem zasaženým násilím v blízkých vztazích a nebezpečným pronásledováním. Své služby poskytují i prostřednictvím online konzultací a jejich dosah je tak v podstatě celorepublikový.

Jsme opravdu vděční za to, že neziskovým organizacím můžeme touto přímou osobní a finanční podporou pomáhat.

logo_rpa

Mgr. Richard Budzák

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality