Moderní mikrobus nejen pro vozíčkáře

Datum: 18.4.2024

Remedia Plus z.ú. je poskytovatelem terénních sociálních služeb osobní asistence a pečovatelské služby. Vzhledem k charakteru těchto služeb je vozidlo pro provoz služeb naprosto zásadní. Osoby se zdravotním postižením ve věku 0 až 99+ let, kterým jsou služby poskytovány, se díky vozidlu snadno dostanou např. k lékaři či na úřad. Nový mikrobus je navíc upraven tak, aby mohl převážet i osoby na invalidním vozíku – nájezdová rampa, modifikovatelná sedadla a bezpečnostní prvky velmi usnadní nástup a výstup z vozidla jak klientům, tak i pracovníkům. Díky tomu jsou sociální služby na dotčeném území Břeclavska a jeho okolí efektivní a kvalitní.

Vozidla vaší organizace již dosluhují a jejich provoz je finančně náročný? Chcete snadno a rychle převážet i klienty se zdravotním postižením? Neváhejte nás kontaktovat s žádostí o konzultaci.

logo_rpa

Mgr. Richard Budzák

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality