Konference pro obce s ministrem životního prostředí Petrem Hladíkem

Datum: 27.3.2024

Jak získat dotace na OZE, úspory energií a bydlení? To bylo téma naší prakticky zaměřené konference, která se uskutečnila ve čtvrtek 21.3.2024 v Mostě. Ve dvou přednáškových blocích jsme hojnému počtu zástupců jednotlivých obcí představili jejich dotační možnosti ve vztahu k úspoře energií, podpoře bydlení nebo provozování dětské skupiny. Účastníci získali mimo jiné i praktické tipy týkající se výběrových řízení, enviromentálních opatření či budoucích dotačních příležitostí. Na programu nechyběla ani přednáška ministra životního prostředí Petra Hladíka na téma: Budoucnost podpory energetiky a obcí ze strany MŽP.

Většina z přibližně 100 přítomných využila příležitosti konzultovat své projekty individuálně, za což jsme opravdu rádi, neboť tak mohli v praxi vidět výsledek spolupráce se Skupinou RPA.

Unikla Vám tato konference nebo si jen chcete osvěžit, co všechno na ní zaznělo? Podívejte se níže na prezentace všech vystupujících.

Nenašli jste v prezentacích to, co hledáte? Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás!

logo_rpa

Mgr. Richard Budzák

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality