Vzdělávání

Hledáte způsob, jak získat finanční podporu pro vznik, rekonstrukci, modernizaci či přístrojové vybavení školských budov, knihovny či muzea ve Vaší obci? Nebo Vás zajímá energetická úspora těchto budov? Využijte tedy možnost získat dotaci pro školy či dětské skupiny v jednom z aktuálních dotačních programů, které se zaměřují na vzdělávání.

Pokud plánujete investovat do rekonstrukce, modernizace, energetické úspory nebo výstavby nových budov v souvislosti se vzděláváním, neváhejte a obraťte se na nás. Více informací o aktuálních možnostech dotací najdete níže v našich článcích, které Vám poskytnou potřebné informace o jednotlivých programech a podmínkách pro získání dotace.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit a rádi Vám poradíme.

Chci poradit

Aktuální dotace

Vzdělávání – Dotace na budování kapacit MŠ

Velkým trápením pro obce je nedostatečná kapacita mateřských škol či nevyhovující stav jejich zázemí. Častým problémem jsou též hygienické nedostatky, které pak musí řešit krajská hygienická stanice. Pokud chcete tyto nedostatky Vaší mateřské školy vyřešit, využijte možnost dotace z programu zaměřeného právě na budování kapacit MŠ!

Zobrazit podrobnosti

Vzdělávání – Dotace na budování dětských skupin

Velkým trápením pro obce je nedostatečná kapacita subjektů předškolního vzdělávání či nevyhovující stav jejich zázemí. Častým problémem jsou též hygienické nedostatky, které pak musí řešit krajská hygienická stanice. Pokud chcete tyto kapacitní a hygienické nedostatky vyřešit, využijte možnost dotace z programu zaměřeného na vybudování nových dětských skupin!

Zobrazit podrobnosti

Vzdělávání – Dotace pro základní školy

Potřebujete nový nábytek, IT vybavení a pomůcky? Rádi byste měli ve Vaší základní škole moderně vybavené odborné učebny, školní družiny a školní kluby? A k tomu plnohodnotné odborné kabinety a další zázemí? Trápí Vás nedostatečná konektivita? Chtěli byste nové hřiště či tělocvičnu, knihovnu nebo dokonce klidovou zónu? V tom případě je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Vzdělávání – Dotace pro SŠ a VOŠ

Potřebujete nový nábytek, IT vybavení a pomůcky? Rádi byste měli ve Vaší střední škole nebo vyšší odborné škole moderně vybavené odborné učebny? A k tomu plnohodnotné odborné kabinety a další zázemí? Trápí Vás nedostatečná konektivita? Chtěli byste nové hřiště či tělocvičnu, knihovnu nebo dokonce klidovou zónu? V tom případě je tento dotační titul přesně pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Vzdělávání – Neformální a celoživotní vzdělávání

Chtěli byste disponovat vybavením, které odpovídá aktuálním trendům a požadavkům ve vzdělávání? Potřebujete nový nábytek, IT vybavení a pomůcky? Rádi byste měli moderně vybavené odborné učebny nabité audiovizuální technikou? A k tomu plnohodnotné odborné kabinety a další zázemí? Pak je tento dotační titul právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Cestovní ruch a památky – Dotace na muzea

Chtěli byste vybudovat novou muzejní expozici či rekonstruovat tu stávající? Zajímáte se o nové způsoby prezentace Vaší sbírky za použití moderních informačních a komunikačních technologií a audiovizuální techniky? Potřebujete konzervovat a restaurovat Vaše sbírkové předměty? Pak je tato dotační výzva určena přesně pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Cestovní ruch a památky – Dotace pro knihovny

Máte zájem o rekonstrukci či modernizaci Vaší knihovny včetně administrativního a sociálního zázemí? Chtěli byste pořídit nové regály, vybudovat studijní místa nebo klidové zóny? Potřebujete konzervovat a restaurovat Váš knihovní fond nebo jej digitalizovat? Pak je tato dotační výzva určena přesně pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Úspora energií– Dotace na rekonstrukce veřejných budov

Potřebujete opravit Váš úřad, školu nebo jinou veřejnou budovu? Trápí vás vysoké ceny za provoz? Chcete zateplit obálku budovy, vyměnit dveřní a okenní výplně či vyregulovat otopnou soustavu a snížit tak náklady na spotřebované energie? Případně renovovat vnitřní osvětlení či vnější stínící prvky? Pak je tato dotační podpora právě pro Vás!

Zobrazit podrobnosti

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář