Dotace na provozní náklady

Hledáte způsob, jak získat finanční podporu na provozní náklady některých aktivit vaší společnosti? Ať už chcete své výrobky inovovat, prezentovat se na veletrzích nebo nakupovat služby od výzkumných organizací a laboratoří či poradenských společností, pak existuje celá řada dotačních příležitostí.

Využijte široké nabídky dotačních programů, které se zaměřují na inovace, propagaci či jiné aktivity spojené s rozvojem provozních nákladů. Více informací o jednotlivých dotačních programech se dozvíte v sérii dotačních příležitostí, které jsme pro vás připravili. Články vám poskytnou podrobnější informace o zaměření a podmínkách získání dotace.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme najít vhodný dotační program na míru pro vaši potřebu.

Chci poradit

Aktuální dotace

Realizace výzkumu a vývoje

Máte unikátní nápad nebo se jen snažíte zdokonalit své produkty či výrobní procesy? Chtěli byste vytvořit unikátní technologii jen pro Vaše potřeby? Chcete dále rozvíjet své jedinečné SW řešení? Spolupracujete v oblasti nových řešení s vysokými školami? Využijte možnosti dotace na provozní náklady spjaté s vývojem!

Zobrazit podrobnosti

Marketing – Dotace účastí na zahraničních výstavách a veletrzích

Rozšiřovat povědomí o svém podniku i za hranicemi je bezesporu důležité. Účast na zahraničních veletrzích a výstavách ovšem často stojí nemalé peníze. Využijte programu Marketing a získejte zpět 50 % nákladů spojených s touto propagační aktivitou.

Zobrazit podrobnosti

Úspora energie – Dotace na realizaci úsporných opatření

Zvyšování cen energií je problém nejen pro domácnosti, ale i pro podniky, jelikož může výrazně zvýšit náklady na provoz. Chcete-li snížit měsíční výdaje na energie ve svém podniku a plánujete-li zavést komplexní úsporná opatření, využijte program Úspory energie.

Zobrazit podrobnosti

Spolupráce škol a firem

Spolupracujete se středními školami na vzdělávání studentů? Je tato spolupráce realizována u Vás ve firmě a rádi byste rozšířili vybavení, na kterém praxe probíhají, o nové stroje a zařízení? Chtěli byste případně takovou spolupráci navázat? Využijte dotačního titulu spolupráce škol a firem.

Zobrazit podrobnosti

Inovační vouchery – Dotace na nákup služeb od výzkumných organizací

Potřebujete využít služeb vysokých škol nebo výzkumných ústavů? Využijte možnosti proplacení těchto nákladů v rámci programu Inovační vouchery. Bude se vám to hodit pokud potřebujete pomoc v rámci svého výzkumu a vývoje. Například v oblasti odborného ověřování a certifikace nových produktů nebo jiných zlepšení.

Zobrazit podrobnosti

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář