Dotace na budovy

Hledáte způsob jak získat finanční podporu pro modernizaci, rekonstrukci nebo výstavbu nových budov ve vaší společnosti? Využijte možnosti získat dotaci v jednom z aktuálních dotačních programů, které jsou zaměřené na využití volných ploch pro instalaci FVE, rekonstrukce a modernizace budov, výstavbu vývojových oddělení, a dalšího.

Pokud plánujete investovat do rozvoje budov své firmy, neváhejte a obraťte se na nás. Více informací o aktuálních možnostech dotací najdete níže v našich článcích. Poskytnou vám potřebné informace o jednotlivých programech a podmínkách pro získání dotace.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit a rádi vám poradíme.

Chci poradit

Aktuální dotace

Potenciál – Dotace na zřízení a vybavení vývojového oddělení

Chcete předběhnout svou konkurenci a založit si vlastní oddělení výzkumu a vývoje? Výzkum a vývoj už u vás máte, ale chtěli by jste ho rozšířit? Využijte programu Potenciál ať už potřebujete investovat do prototypových dílen, laboratoří, zkušeben či různého vybavení.

Zobrazit podrobnosti

Úspora energie – Dotace na realizaci úsporných opatření

Zvyšování cen energií je problém nejen pro domácnosti, ale i pro podniky, jelikož může výrazně zvýšit náklady na provoz. Chcete-li snížit měsíční výdaje na energie ve svém podniku a plánujete-li zavést komplexní úsporná opatření, využijte program Úspory energie.

Zobrazit podrobnosti

Inovace – Dotace na uvedení nových produktů do výroby

Uvedení inovativních výrobků, technologií či služeb na trh může přinést spoustu výhod, ale kroky které je k tomu potřeba udělat mohou být finančně náročné. Využijte dotačního programu Inovace, kterým můžete spolufinancovat modernizaci či rozšíření výroby, zlepšení organizace firemních procesů i zavedení nových prodejních kanálů.

Zobrazit podrobnosti

FVE – Dotace na vybudování fotovoltaických systémů

Chtěli by jste ušetřit na nákladech za elektrickou energii a disponujete volnými plochami na svých pozemcích nebo budovách? Využijte dotační podpory na vybudování FVE a získejte možnost lépe hospodařit s energií. Budete moci akumulovat energii a využívat ji mimo výrobní špičky, či si dokonce přivydělat prodejem přebytků.

Zobrazit podrobnosti

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.