Zkvalitnění péče o klienty organizace Podané ruce – osobní asistence

Datum: 10.6.2022

V minulých letech zajistila Skupina RPA dostupnost terénní služby osobní asistence spolku Podané ruce prostřednictvím získání dotace. Organizace Podané ruce zajišťuje pomoc lidem se sníženou soběstačností v jejich domácím prostředí. Posláním spolku je podporovat začleňování handicapovaných lidí do společnosti a umožnit jim žít způsobem, který se co nejvíce blíží běžnému životu.

Dostupnost terénní služby byla zajištěna prostřednictvím částečné obnovy a rozšíření vozového parku. Celkem došlo k výměně dvou stávajících automobilů za nové a k rozšíření parku o čtyři nové vozy.  Z původního počtu osmi automobilů, se díky realizaci projektu vozový park rozšířil na dvanáct aut. Tímto rozšířením a zkvalitněním technické základny došlo k vytvoření podmínek pro poskytování terénní služby osobní asistence.

Díky spolupráci s RPA bylo spolku umožněno také nadále poskytovat sociální službu v obcích a místech Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje v oblastech, kam žádná jiná sociální služba nedojíždí.

Prostřednictvím Integrovaného Regionálního Operačního Programu byla spolku poskytnuta dotace v celkové výši 2 718 076 Kč.

logo_rpa

Zkvalitnění péče o klienty organizace Podané ruce – osobní asistence

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality