Zavedení cirkulárního řešení ve společnosti Centropen a.s.

Datum: 22.1.2024

Společnost CENTROPEN a.s. je česká společnost se sídlem v Dačicích, jež se zabývá zejména výrobou školních a kancelářských potřeb a obdobných prostředků pro průmyslové využití. Díky vlastnímu technologickému oddělení je společnost schopna zajistit kompletní vývoj nových výrobků ve vlastní režii.

Firma již dlouhou dobu spolupracuje s RPA při realizaci dotačních projektů. Předmětem posledního úspěšného projektu je zvýšení konkurenceschopnosti společnosti prostřednictvím zavedení moderních recyklačních a výrobních technologií pro rozvoj cirkulárního hospodářství. Vyšší ekologizace produkce společnosti CENTROPEN a.s. přispěje ke zvýšení udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zavedení inovativních postupů v oblasti cirkulárního hospodářství ve výrobním průmyslu. Společnost na tento projekt vynaložila náklady ve výši 23 780 148 Kč, z čehož celkem 9 512 059 Kč pokryla dotace z programu Oběhové hospodářství.

Plánujte i Vy investice do technologií ve Vašem podniku? Kontaktujte nás!

logo_rpa

Bc. Sára Vlachová

Marketing specialist

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality