Zahájení projektu Jenon – sociální podnik

Datum: 13.11.2023

V listopadu 2023 zahájil svůj provoz nový sociální podnik Redline Partner s.r.o. Díky dotaci na projekt Jenon – sociální podnik, bude společnost první dva roky svého provozu financovat značnou část provozních nákladů z OPZ+. Na přípravě projektu se podílela RPA.

Projekt byl připravován na základě výzvy č. 024 – Podpora sociálního podnikání. Nový sociální podnik je zaměřený na výrobu barefoot obuvi a kožených výrobků. Cílem projektu je vybudovat stabilní podnik využívající lokální zdroje a aktéry, vytvořit dvě nová pracovní místa s integrační podporou, pozitivně ovlivňovat aktivní politiku zaměstnanosti a zlepšit socioekonomickou situaci zaměstnanců z cílové skupiny. Cílovou skupinou sociálního podniku, která bude v rámci projektu podpořena, jsou osoby se zdravotním postižením, osoby ve věku 55 a více let a neformální pečující.

Zajímá Vás podpora sociálního podnikání či jiné výzvy z Operačního programu zaměstnanost plus?

Kontaktujte nás! Rádi Vám se vším poradíme.

logo_rpa

Zahájení projektu Jenon – sociální podnik

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality