Výzva Digitální podnik

Datum: 2.7.2024

Hledáte vhodný informační systém, který nahradí nevyhovující tabulky? Potřebujete ušetřit čas stávajícím zaměstnancům skrze automatizaci jejich práce? Potom je právě pro Vás určen program digitální podnik.

Cílem této nové výzvy je digitální transformace podniku prostřednictvím nově pořízených či zaváděných pokročilých nevýrobních technologií, které povedou k vyšší automatizaci, digitalizaci či efektivnějšímu propojení firemních procesů.

Výzva je určena pro malé a střední podniky. Sběr žádostí bude probíhat od 15. 7. 2024 do konce března následujícího roku. Míra podpory činí 25-60 % z celkových způsobilých výdajů projektu a liší se v závislosti na regionu, ve kterém bude probíhat realizace projektu.

Více informací o této výzvě naleznete zde: https://www.rpa.cz/wp-content/uploads/2024/07/RPA_Brozura_Digitalni_podnik.pdf

Máte v plánu pořídit si nové nevýrobní technologie i do Vaší firmy? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme se získáním finančních prostředků.

logo_rpa

Ing. Jakub Štípek

Project Manager

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality