Visegradský fond pomáhá neziskovým organizacím

Datum: 16.5.2024

Mezinárodní visegradský fond podporuje regionální partnerství mezi nevládními organizacemi a organizacemi občanské společnosti, veřejnými institucemi a obcemi, soukromými společnostmi a neziskovými organizacemi a vzdělávacími a výzkumnými středisky, jež přispívají ke spolupráci ve visegrádském regionu. Granty, které pokrývají až 100 % nákladů, jsou určeny na jakékoliv smysluplné společné aktivity mládeže v regionu V4 (kultura, vzdělávání, inovace, sport, cestovní ruch, sociální problematika atd.).

Jedním z úspěšných projektů Visegradských fondů, na kterém se RPA podílí, jsou Letní evropské hry handicapované mládeže Emil Open. V roce 2024 se bude konat již 13. ročník tohoto jedinečného projektu. Doposud se her zúčastnilo přes 6000 mladých sportovců s doprovodem z více než 23 zemí Evropy. Sportovci letos v různých kategoriích změří své síly celkem v 7 sportech. Během her si mají možnost vyzkoušet různé ukázkové sporty a setkat se se spoustou významných osobností z oblasti sportu, kultury i veřejného života. Podrobnosti naleznete na webu projektu Emil open.

logo_rpa

Mgr. Ondřej Machek

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality