Vánoční bazárek pro dobrou věc

Datum: 27.10.2023

Skupina RPA pořádá každoročně předvánoční setkání, jehož smyslem je navodit vánoční atmosféru mezi všemi členy našeho týmu a vzájemně se zase o trochu víc sblížit. Součástí tohoto setkání je i vánoční bazárek ručně dělaných výrobků od našich kolegů. Výtěžek z tohoto bazárku pak putuje vybrané charitativní organizaci.

Na vánočním bazárku se v minulém roce vybralo 22 800 Kč a celou částku jsme postupně věnovali organizaci Za sklem o. s., na jejich činnost a aktivity. Za sklem o. s. je česká nezisková organizace poskytující pomoc osobám s poruchou autistického spektra a jejich rodinám. Organizace má v současnosti kontaktní pobočky v Praze, Brně, Zlíně a Olomouci, nicméně odborné poradenství poskytuje v rámci celé ČR.

Jsme nesmírně rádi, že můžeme organizacím poskytujícím sociální služby pomáhat ne jenom získáváním stovek miliónů na dotacích, ale i přímou osobní a finanční podporou.

Pokud chcete být další z podpořených organizací, neváhejte a kontaktujte nás!

logo_rpa

Vánoční bazárek pro dobrou věc

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality