Úspěchy partnerství RPA a MAKRO

Datum: 16.10.2023

Jedním z obchodních partnerů RPA je společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., řetězec velkoobchodních center, která jsou zaměřena na prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům.

Regionální poradenská agentura se podílela na přípravě dotačních projektů pro MAKRO v různých programech. Tyto projekty byly zaměřeny zejména na úsporná opatření a remodelling technologií chlazení v jednotlivých prodejnách MAKRO. Po dobu naší spolupráce získalo MAKRO klíčové finanční prostředky ke svému rozvoji a inovacím. Dotace plynoucí z deseti podpořených projektů dosáhly v celkové výši 173 012 600 Kč.

Vzhledem k našim četným a nemalým společným úspěchům můžete nyní v areálech prodejen MAKRA po celé České republice vidět billboardy a propagační videa RPA. Uvnitř prodejen pak můžete slyšet také znělku s reklamním sloganem RPA oslovující zákazníky. Jsme nesmírně rádi, že si MAKRO tolik váží naší spolupráce a úspěchů a umožnilo nám vytvořit tuto kampaň.

Přejete si i Vy získat finanční prostředky na úspory, technologie nebo inovace? Tak neváhejte a kontaktujte nás! Rádi Vám se vším pomůžeme.

logo_rpa

Úspěchy partnerství RPA a MAKRO

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality