Světový den Životního prostředí

Datum: 5.6.2023

Světový den životního prostředí je připomínkový den OSN pořádaný vždy 5. června. Z pohledu ochrany a obnovy životního prostředí je tento svátek považován za jednu z nejdůležitějších událostí v roce. Smyslem akce je rozšířit obecné povědomí o ekologických otázkách a upřít pozornost světové veřejnosti na zásadní ekologické výzvy současnosti.  

Životní prostředí nám poskytuje všechny naše základní potřeby, vzduch, který dýcháme, jídlo a vodu, které konzumujeme, a půdu, na které stavíme své domovy a podniky. S rostoucí lidskou činností dochází k vyčerpání přírodních zdrojů Země vlivem environmentálních dopadů, jako je znečištění, odlesňování a globální oteplování.

Je čas převzít odpovědnost za své činy tím, že budeme vědomě chránit to, co zbylo z našich zdrojů.

Chcete posílit ochranu a zachovat přírodu ve Vaší lokalitě? Potýkáte se s problémy sucha, nekvalitou ovzduší či s dalšími problémy související s negativním vlivem vůči životnímu prostředí?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme najít dotační titul na míru vašim potřebám.

logo_rpa

Světový den Životního prostředí

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality