Město Most získalo s pomocí RPA nejvyšší dotaci z programu Brownfieldy NPO

Datum: 20.10.2023

Zásluhou RPA bude kulturní dům Repre z roku 1984 v Mostě podstupovat komplexní rekonstrukci. Tato investice se stává jednou z největších v novodobé historii tohoto města. V rámci dotační výzvy Brownfieldy NPO ze Státního fondu podpory investic nezískalo žádné jiné město nebo obec větší dotaci.

Výsledek více než roční přípravy projektu se ukázal jako velmi úspěšný. Společnost RPA dokázala získat pro město podporu ze Státního fondu podpory investic ve výši impozantní částky 234 549 346 Kč. Členitý objekt, který je složen z několika bloků a na jehož střeše je měděná koule planetária, stojí v centru Mostu u hlavní třídy Budovatelů vedle magistrátu. Obrovský kulturní dům Repre s velkým tanečním sálem, kinem, planetáriem, divadlem a restaurací patří k nepřehlédnutelným stavbám v Mostě.

Při přípravě a podání žádosti o dotaci sehrála klíčovou roli spolupráce mezi naší společností a městem Most. Tato úzká a intenzivní spolupráce byla klíčem k úspěšnému získání takto významného finančního příspěvku na obnovu tohoto kulturního centra.

logo_rpa

Město Most získalo s pomocí RPA nejvyšší dotaci z programu Brownfieldy NPO

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality