RPA zajistila 1,5 miliardy Kč na projekt CKTCH Brno

Datum: 20.10.2023

V rámci dotační výzvy Národního plánu obnovy (NPO) zaměřené na zvýšení odolnosti systému zdravotní péče jsme úspěšně připravili žádost o dotaci na projekt Vybudování centra kardiovaskulární a transplantační medicíny Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno (CKTCH). Projektu, jehož celkový rozpočet přesahuje 3,5 mld. Kč, byla udělena dotace 1,5 mld. Kč!

Cílem projektu je vybudování nového Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno v rámci areálu FN Brno – Bohunice. V novém 9ti podlažním objektu budou umístěny veškeré provozy CKTCH – tedy ambulance, základní vyšetřovací komplementy včetně laboratoří, operační sály, jednotky intenzívní medicíny i klasické lůžkové jednotky. Nové pracoviště CKTCH Brno bude špičkovým lékařským pracovištěm, které přispěje ke zvýšení kapacit, regionální dostupnosti i kvality zdravotní péče v oblasti kardiovaskulárních nemocí a transplantací nejen v Jihomoravském kraji, ale celé ČR. Stavební práce na projektu budou zahájeny již v nejbližších měsících, realizace bude ukončena do konce roku 2025.  

Děkujeme CKTCH Brno za projevenou důvěru ve spolupráci s RPA!

logo_rpa

RPA zajistila 1,5 miliardy Kč na projekt CKTCH Brno

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality