Pozvánka na workshop „Financování projektů na pořízení technologií a energetických úspor ve firmách.“

Datum: 6.2.2023

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop „Financování projektů na pořízení technologií a energetických úspor ve firmách“, který pořádáme ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno.

Pokud plánujete investovat do nových technologií, chcete snížit energetickou náročnost nemovitostí, zvažujete instalaci fotovoltaické elektrárny nebo máte jiné investiční záměry a zvažujete možnost získání dotace, pak je seminář určen právě Vám. 

KDY: 01.03.2023 v 8:30 hod.
KDE: Regionální hospodářská komora Brno, Výstavište 569/3, 603 00  Brno

Budete mít prostor zeptat se na cokoliv co Vás zajímá ze světa dotací.
​​​​​​​
Účast na workshopu je ZDARMA. Kvůli omezené kapacitě prosím o registraci Vaší účasti na emailové adrese akce@rpa.cz, a to co možná nejdříve.

KDE ZAPARKUJETE?

  • Přijedete-li autem, je možnost zaparkovat zdarma před hlavní bránou č.1. (zdarma na modrých zónách). Pohledem vpravo z boční strany  a naproti širokých schodů od tramvaje se nachází výše zmiňovaný služební vchod, kterým projdete do areálu BVV.
  • Můžete přijet tramvají č. 1 (zastávka Výstaviště). Sejdete schody od tramvaje dolů k Výstavišti. Přímo naproti schodů se nachází služební vchod. Tímto projdete dovnitř do areálu BVV. Dáte se ihned vpravo, před sebou uvidíte modré a žluté  stavební buňky, půjdete pořád těsně kolem oplocení, za kterým jsou zmiňované stavební buňky, jakmile je celé obejdete, pohledem vlevo uvidíte pavilon RHK Brno.

Podrobný program workshopu naleznete ZDE.

Ing. Martin Jára
obchodní ředitel

Regionální poradenská agentura, s.r.o.
Praha – Brno – Ostrava – Plzeň – Olomouc – Hradec Králové – Liberec – Ústí n. Labem – Zlín – Jihlava
Mob.: +420 733 129 904
Email: jara@rpa.cz
Web: www.rpa.cz

logo_rpa

Pozvánka na workshop „Financování projektů na pořízení technologií a energetických úspor ve firmách.“

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality