Pomohli jsme revitalizovat místní brownfield v obci Mělčany!

Datum: 28.4.2023

Skupina RPA pomohla obci Mělčany získat dotaci z podprogramu Regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití ve výši 30 000 000 Kč. Akce se zaměřovala na rozsáhlou rekonstrukci bývalého Nechvátalova statku, který dlouhá léta značně chátral a byl nevyužitý.

Obec se dlouhodobě snaží přispívat ke kulturnímu rozvoji a spolkové činnosti občanů, bohužel dosud postrádala adekvátní prostory, které by sloužily právě k rozvoji a realizaci kulturně společenských událostí.

Realizací projektu došlo k přeměně chátrajícího objektu na multifunkční veřejnou budovu pro společenské využití. Obec tak získala prostory pro volnočasové aktivity pro občany všech věkových kategorií. V prostorách multifunkční budovy mají nyní své zázemí místní spolky či kroužky pro děti a mládež, které přispívají k jejich plnohodnotnému rozvoji.

Plánujete řešit revitalizaci brownfieldu ve Vaší obci? Líbí se Vám komplexní a smysluplná řešení a hledáte finanční zdroje pro jejich realizaci? Neváhejte nás kontaktovat s žádostí o konzultaci.

logo_rpa

Pomohli jsme revitalizovat místní brownfield v obci Mělčany!

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality