PF 2023? Akumulátor pro Ukrajinu

Datum: 3.1.2023

Máme za sebou úspěšný rok, navíc výroční – dvacátý rok RPA. A protože k narozeninám patří dary, rozhodli jsme se poslat dar také na Ukrajinu. Do míst, kde se bojuje i za udržení našeho evropského demokratického prostoru.

Chtěli jsme pořídit dar konkrétní a praktický a díky spolupráci se zkušenými lidmi v Team4Ukraine se nám to podařilo. Přispěli jsme na dva vysoce výkonné akumulátory, z nich jeden už během prosincového raketového útoku a následného blackoutu dokázal zajistit celodenní provoz jednotky, jež pracuje v týlu, a druhý byl předán pro speciální jednotku, která naopak pracuje v terénu v první linii.

I když kvůli bezpečnosti příslušníků ukrajinských ozbrojených sil nemůžeme uvádět ani konkrétní místa ani názvy jednotek, jsme rádi, že akumulátory mohou sloužit dobré věci a doufáme, že v budoucnu budou sloužit nejen pro válečné účely, ale rovněž i pro obnovu ukrajinské země.

Přejeme Vám do nového roku hodně praktických úspěchů a užitečných darů – i těch, které darujete Vy!

logo_rpa

PF 2023? Akumulátor pro Ukrajinu

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality