Mezinárodní den mládeže

Datum: 10.8.2023

Mezinárodní den mládeže se slaví každý rok 12. srpna. Jeho cílem je podporovat a zvýšit povědomí o úloze mládeže ve společnosti, vzdělávání, zaměstnanosti, politickém angažmá a mnoha dalších oblastech.

V posledních letech se stále více zdůrazňuje role sportu při podpoře rozvoje mladých lidí. Není to pouze otázka fyzického zdraví, ale také mentální pohody, týmové spolupráce a sebevědomí. Investice do sportovních aktivit a infrastruktury vytváří prostředí, kde mladí lidé mohou objevovat svůj potenciál a rozvíjet důležité dovednosti.

Kromě tradičního formálního vzdělávání má pro mládež značný význam také neformální vzdělávání. Organizátory jsou především střediska volného času, vzdělávací agentury, kluby, kulturní zařízení a další. I zde jsou potřeba investice do kvalitní infrastruktury, která umožní mladým lidem rozvíjet jejich nadání, zájmy a praktické dovednosti.

V obou oblastech (sportu i neformálního vzdělávání) se uplatňují různé dotační programy, které směřují k posílení podpory kvalitní infrastruktury.

Pokud máte zájem získat finanční podporu pro vybudování nebo vylepšení prostoru pro sportovní a další aktivity mládeže, neváhejte se na nás obrátit.

logo_rpa

Mezinárodní den mládeže

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality