Mezinárodní den hasičů

Datum: 4.5.2023

Den hasičů, všech hasičů, ať už se jedná o profesionály či sbory dobrovolných hasičů. Tento den vzdáváme hold všem, kteří pomáhají při záchraně života a boji s ohněm. Den hasičů připadá právě na 4. května, který je dnem sv. Floriána, který je patronem všech hasičů a zabraňuje požárům.

Kromě nejznámější činnosti v podobě hašení požárů zasahují hasiči také při povodních, živelních pohromách, pomáhají při dopravních nehodách a jiných mimořádných událostech, poskytují technickou pomoc. Věnují se také prevenci požárů a dalších podobných nežádoucích událostí.

Získání finančních prostředků prostřednictvím dotační pomoci od státu hraje pro příslušníky hasičských jednotek zásadní roli při pořizování vozidel, speciální techniky a dalšího potřebného vybavení.

Schází vaší hasičské jednotce potřebné vybavení, technika či výkonnější vozidla? V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat.

logo_rpa

Mezinárodní den hasičů

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality