KONFERENCE PRO OBCE S HEJTMANEM JIHOMORAVSKÉHO KRAJE JANEM GROLICHEM

Datum: 31.5.2024

Ve čtvrtek jsme uspořádali další konferenci pro téměř 80 obcí na téma „Jak získat dotace na OZE, úspory energií a bydlení?“. Tato konference se odehrála v prostředí nádherného Centra Louka, vybudovaného v nejstarší části Louckého kláštera.

Účastníci této akce měli příležitost zjistit, jaké jsou jejich dotační možnosti ve vztahu k úspoře energií, podpoře bydlení nebo provozování dětské skupiny. Mimo to získali i praktické tipy týkající se výběrových řízení, enviromentálních opatření či budoucích dotačních příležitostí. Součástí programu konference byla i přednáška hejtmana JMK Jana Grolicha na téma Podpora obcí ze strany Jihomoravského kraje a také přednáška vedoucího odboru regionálního rozvoje JMK Ivo Minaříka na téma Dotační programy JMK pro obce.

Jsme opravdu rádi za hojnou účast zástupců jednotlivých obcí i za jejich aktivitu v průběhu celé konference.

Unikla Vám tato konference nebo si jen chcete osvěžit, co všechno na ní zaznělo? Podívejte se níže na prezentace všech vystupujících.

Nenašli jste v prezentacích to, co hledáte? Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás!

logo_rpa

Mgr. Richard Budzák

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality