Konference pro obce o tom, jak získat dotace na nemovitosti, úspory energií a prostranství

Datum: 8.6.2023

Dne 1. 6. 2023 proběhla další z pořádaných konferencí, tentokrát pod záštitou Ministerstva životního prostředí, určena pro téměř 100 žadatelů z řad obcí a měst. Během ní byly v prostorech kongresového centra hotelu Olšanka v Praze představeny dotační možnosti z oblasti úspor energií a životního prostředí.

Před devátou hodinou zahájil konferenci jednatel společnosti RPA, Ing. Petr Hladký, který uvítal všechny posluchače spolu s Ministrem životního prostředí České republiky, Mgr. Petrem Hladíkem. Ten poté představil aktuální dotační možnosti ze svého rezortu a nastínil budoucí vývoj prostředků do této oblasti.

V průběhu celého dopoledního programu byly představeny jednotlivé dotační tituly Ministerstva životního prostředí, Státního fondu životního prostředí a také nová výzva Integrovaného regionálního dotačního programu, Zelená infrastruktura, která nabízí možnost revitalizace veřejných prostranství v intravilánech měst a obcí. Závěrem byly představeny možnosti provozních dotací a dotací na vzdělávání a dětské skupiny. V průběhu konference, mezi jednotlivými přednáškovými bloky, bylo ze strany odborníků na danou problematiku, zodpovězeno nespočet doplňujících praktických dotazů.

Doufáme, že byla konference pro všechny přítomné přínosná a že byly zodpovězeny všechny nutné dotazy. Pokud máte v dané oblasti nějaké nejasnosti, které nebyl na konferenci ujasněny, neváhejte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře obrátit.

Níže je možné také nalézt veškeré prezentace jednotlivých přednášejících.

logo_rpa

Konference pro obce o tom, jak získat dotace na nemovitosti, úspory energií a prostranství

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality