Konference pro obce o tom, jak získat dotace na nemovitosti, úspory energií a prostranství

Datum: 8.6.2023

Dne 1. 6. 2023 proběhla další z pořádaných konferencí, tentokrát pod záštitou Ministerstva životního prostředí, určena pro téměř 100 žadatelů z řad obcí a měst. Během ní byly v prostorech kongresového centra hotelu Olšanka v Praze představeny dotační možnosti z oblasti úspor energií a životního prostředí.

Před devátou hodinou zahájil konferenci jednatel společnosti RPA, Ing. Petr Hladký, který uvítal všechny posluchače spolu s Ministrem životního prostředí České republiky, Mgr. Petrem Hladíkem. Ten poté představil aktuální dotační možnosti ze svého rezortu a nastínil budoucí vývoj prostředků do této oblasti.

V průběhu celého dopoledního programu byly představeny jednotlivé dotační tituly Ministerstva životního prostředí, Státního fondu životního prostředí a také nová výzva Integrovaného regionálního dotačního programu, Zelená infrastruktura, která nabízí možnost revitalizace veřejných prostranství v intravilánech měst a obcí. Závěrem byly představeny možnosti provozních dotací a dotací na vzdělávání a dětské skupiny. V průběhu konference, mezi jednotlivými přednáškovými bloky, bylo ze strany odborníků na danou problematiku, zodpovězeno nespočet doplňujících praktických dotazů.

Doufáme, že byla konference pro všechny přítomné přínosná a že byly zodpovězeny všechny nutné dotazy. Pokud máte v dané oblasti nějaké nejasnosti, které nebyl na konferenci ujasněny, neváhejte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře obrátit.

Níže je možné také nalézt veškeré prezentace jednotlivých přednášejících.

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality