Jak získat dotace na nemovitosti, úspory energií, vybavení zahrady a prostranství?

Datum: 25.5.2023

Dne 18. 5. 2023 ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí uspořádala skupina RPA konferenci zaměřenou na oblast sociálních služeb, farností a klášterů. Cílem konference bylo seznámení účastníků akce se všemi aktuálními i plánovanými dotačními tituly v rámci zmíněné oblasti.

Konference se konala v barokním sále Emauzského opatství v Praze. Nejen organizátoři ale i posluchači měli tak možnost nahlédnout do krásných prostorů rozmanitého areálu kláštera.

Prostory barokního sálu se v ranních hodinách začali plnit více než 100 posluchači zastupujících desítky organizací. Konferenci oficiálně uvedl zástupce ředitele společnosti RPA a organizátor konference Mgr. Richard Budzák. Poté slovo převzala náměstkyně ministra práce a sociálních věcí ČR Mgr. Šárka Jelínková.

V dopolední části programu mělo publikum možnost získat přehled o dalších dotačních titulech související s uvedenou oblastí. Rozsáhlé téma tak dovolilo organizátorům nabídnout program, který svým obsahem reagoval na důležitost a rozmanitost dotačních projektů v rámci podpory sociálních služeb, úspor energií, vzdělávání a dětských skupin ale také příspěvků na revitalizaci veřejného prostranství.

Věříme, že konference byla všem účastníkům, ať už prezentujícím či posluchačům, přínosná a odnesli si tak spousty nových a zajímavých poznatků.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o dotace na sociální služby můžete využít kontaktní formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Níže si můžete stáhnout prezentace jednotlivých účastníků.

logo_rpa

Jak získat dotace na nemovitosti, úspory energií, vybavení zahrady a prostranství?

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality