Dotace pro podniky

Datum: 8.4.2022

Podnikání je každodenní souboj s náklady a efektivitou provozu. Systémová podpora moderních a tzv. zelených technologií pro podniky všech velikostí přináší kromě jasného prospěchu pro životní prostředí i výrazné a dlouhodobé úspory finančních prostředků. Na nové, energeticky šetrnější stroje, inovace, nízkoenergetický standard staveb, technologie a stavby, využívání obnovitelných zdrojů energie, recyklaci a zpracování odpadů a další možnosti, které zlepší podnikání, lze úspěšně využít některý z dotačních titulů.

Výběr z možností dotací

Oblastí, na které mohou podnikatelé využít dotační financování, je hodně. Od úspor vody, přes nákup softwaru nebo komplexní digitalizaci podniku až po pořízení výrobních strojů. Také výše podpory se v jednotlivých programech liší. V přehledu uvádíme stručný výběr, pro váš projekt najdeme optimální řešení na základě vašich požadavků.

Co lze dotovat

STROJE, BUDOVY HardWare A SoftWare, výrobní technologie, výměna starých strojů za nové, zpracování odpadů, inovace, výzkum a vývoj, stavby

kdo může čerpat

male , střední
i velké podniky

výše dotace

200 tis. – 400 mil. kč

Míra dotace

až 70 %

I vaše podnikání si zaslouží inovace a úspory!

Ozvěte se, pomůžeme vám.

.

Rodinná firma UNITES Systems, a. s. sídlí od roku 1991 ve Valašském Meziříčí a věnuje se vývoji a výrobě testovacích přístrojů.

logo unites-systems.com

Testovací systém pro polovodičové součástky

UNITES Systems, a. s. potřebovala svůj univerzálně využitelný tester UNIMET rozšířit o moduly pro testování polovodičových výrobků používaných v leteckém a vesmírném průmyslu. Spolehlivost a výdrž všech komponentů rakety nebo letadla je nutné prověřit ještě během jejich vývoje. Důkladné testování všech kompomentů zaručuje bezpečnost a stabilitu všech součástek.

Společnosti UNITES Systems, a. s. jsme doporučili dotační program Aplikace, který podporuje výzkumné a vývojové projekty, a zajistili jsme administrativu spojenou se žádostí. Čtyři nové specializované moduly testeru UNIMET se budou díky téměř 50% dotaci starat o bezpečí vesmírných letů.

Ukažte nám svůj projekt, společně jej zrealizujeme.

.

logo_rpa

Dotace pro podniky

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality