Dotace na gastro provozy, kuchyně a prádelny

Datum: 8.7.2024

V současnosti máme v RPA na svém kontě více než 40 schválených projektů zaměřujících se na energetické úspory v gastro provozech, kuchyních a prádelnách. Všechny tyto projekty byly již připuštěny k realizaci.

Dotační výzva na gastro provozy, kuchyně a prádelny se vztahuje jak na výměnu stávajících technologií za moderní a energeticky úsporné, tak na přidružené stavební práce i modernizaci soustav osvětlení včetně rozvodů elektřiny, plynu a tepla. U jednoho z našich již zrealizovaných projektů, s cílem snížit energetickou náročnost gastroprovozu, byla dotace ve výši 1 294 700,00 Kč využita k výměně stávajícího nehospodárného gastro zařízení za nové a úspornější. Vyměněn byl např. plynový a elektrický sporák, elektrická smažící pánev i myčka na nádobí. Tyto nové moderní technologie přináší do gastroprovozu větší efektivitu, rychlost a úspornost elektrické energie a zemního plynu.

Chcete i Vy snížit náklady na spotřebované energie a zvýšit tak efektivitu celého provozu?

Kontaktujte nás, rádi Vám s tím pomůžeme!

logo_rpa

Mgr. Richard Budzák

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality