Dotace na gastro provozy, kuchyně a prádelny

Datum: 15.12.2023

Skupina RPA se v poslední době podílela na přípravě více než 60 projektů v rámci 8. výzvy Ministerstva životního prostředí. Tato výzva se zaměřuje na energetické úspory v gastro provozech, kuchyních a prádelnách. Úspěšnost námi podaných projektů je prakticky 100% neboť všechny podané projekty kromě jednoho byly schváleny a připuštěny k realizaci.

Jedním z již zrealizovaných projektů této výzvy, na jehož přípravě se RPA podílela je Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Čáslavice. V rámci tohoto projektu došlo k výměně stávajícího nehospodárného gastro zařízení za nové a úspornější. Vyměněn byl např. plynový a elektrický sporák, elektrická smažící pánev i myčka na nádobí. Tyto nové moderní technologie přináší větší efektivitu, rychlost a úspornost elektrické energie a zemního plynu. Celková schválená a vyplacená částka dotace na tomto projektu činí 1 294 700,00 Kč.

Chcete i Vy snížit náklady na spotřebované energie a zvýšit tak efektivitu celého provozu?

Kontaktujte nás, rádi Vám s tím pomůžeme!

logo_rpa

Dotace na gastro provozy, kuchyně a prádelny

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality