Další ze série konferencí zaměřených na úspory energií a revitalizaci veřejných prostranství

Datum: 29.6.2023

Skupina RPA uspořádala konferenci s názvem „Jak získat dotace na nemovitosti, úspory energií a prostranství?“ dne 12.6. 2023 v Benediktském opatství v Rajhradě. Tato významná událost přitáhla více než 100 posluchačů z desítek obcí, kteří přišli získat cenné informace a rady ohledně získávání dotací.

Slavnostní zahájení konference provedl Ing. Petr Hladký, jednatel společnosti RPA, který přivítal všechny přítomné. Poté slovo převzal Mgr. Jan Grolich, hejtman Jihomoravského kraje, který představil téma budoucí podpory obcí ze strany kraje a sdílel své perspektivy a plány v této oblasti.

Během dopoledního programu byly prezentovány jednotlivé dotační tituly pro areály, hřbitovy a veřejná prostranství. Účastníci se seznámili s dotačními programy zaměřenými na projekty zeleně v oblasti práce s vodou. Dále byly představeny možnosti dotací poskytovaných pro pomoc s energetickou krizí, což je obzvláště aktuální téma v dnešní době. V závěrečné části konference byly prezentovány možnosti investičních dotací pro dětské skupiny, které podporují rozvoj a zajištění kvalitních podmínek pro nejmladší obyvatele.

Během konference probíhala interaktivní diskuse mezi jednotlivými přednáškovými bloky, kde účastníci pokládali dotazy a získali doplňující informace od odborníků na danou problematiku.

Věříme, že tato konference přinesla všem přítomným mnoho užitečných informací a příležitostí k rozvoji jejich obcí. Pokud však máte stále nějaké nejasnosti nebo potřebujete další informace v dané oblasti, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme vyjasnit veškeré dotazy a problémy související s tématem. Níže si můžete stáhnout prezentace jednotlivých účastníků.

logo_rpa

Další ze série konferencí zaměřených na úspory energií a revitalizaci veřejných prostranství

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality