BBT-MATERIALS PROCESSING s.r.o. – Projekt BITRAS

Datum: 9.1.2024

Společnost BBT-MATERIALS PROCESSING s.r.o. je malá soukromá technologická společnost zaměřená na vývoj a výrobu vysoce výkonné krystalové dvojlomné optiky s využitím ve spektrálním rozsahu středního infračerveného záření a pro akustooptické komponenty pro širokou škálu aplikací.

BBT-MATERIALS PROCESSING s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s RPA na dotačních projektech. Jedním z našich úspěšně ukončených projektů je také projekt zaměřený na výzkum a vývoj s předpokladem výroby prototypu kalomelových výbrusů, jež naleznou své uplatnění na světových trzích optických a fotonických materiálů pro použití ve střední a daleké infračervené oblasti, a to zejména pro aplikaci konstrukce hybridních interferometrů a spektroskopických přístrojů. Způsobilé náklady na projekt dosahovaly 5 706 436 Kč. Naše společnost pomohla na projekt získat dotaci 3 281 201 Kč.

Plánujte také investice do výzkumu a vývoje? Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme.

logo_rpa

Mgr. Ondřej Machek

Zástupce ředitele

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality