Ve výzvě IROP bylo podpořeno okolo 200 projektů. Mezi úspěšnými je 44 našich.

Datum: 1.12.2022

Celkově se v této výzvě o podporu ucházelo čtyřikrát více projektů, než na kolik stačila alokace. Naše projekty ovšem patřily mezi velmi úspěšné – do alokace se dostaly dvě třetiny z nich!

Při podávání projektů byla nejdůležitější RYCHLOST. Proto nám opět pomáhali všichni v RPA, byla to skvělá spolupráce a také adrenalinová jízda. O všem rozhodovaly minuty. Záleželo totiž na jejich pořadí, zda se vejdou do 3,5 miliardy alokovaných prostředků.

Ve spolupráci se školami jsme projekty připravovali více než rok, několik posledních měsíců jsme je museli přizpůsobovat měnícím se podmínkám výzvy. Pak byla konečně na začátku listopadu výzva spuštěna, projekty jsme podali a – ministerstvo ji vzápětí zrušilo. Druhý pokus na konci listopadu proběhl lépe. Ještě ne úplně hladce, přeci jen byl ale systém na nápor projektů mnohem lépe připraven.

logo_rpa

Ve výzvě IROP bylo podpořeno okolo 200 projektů. Mezi úspěšnými je 44 našich.

Napište nám nebo zavolejte!

Chcete konzultovat svůj projekt? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět. Pokud raději voláte, použijte telefon +420 737 623 164 nebo nám napište na rpa@rpa.cz.

příspěvek formulář

Nejnovější aktuality