Cirkulární řešení v podnicích

Datum: 15.2.2022

V posledních letech se stále více klade důraz na podporu recyklace a vyššího využívání druhotných surovin, zejména s ohledem na surovinovou bezpečnost a ochranu životního prostřednictvím zaváděním inovativních postupů a technologií. Přizpůsobte se trhu, a i vy prodlužte život surovinám či vedlejším produktům a zároveň podpořte konkurenceschopnost Vašeho podniku zapojením se do dotační výzvy Cirkulární řešení v podnicích (NPO).

Jedna miliarda z vyčleněné alokace pro cirkulární komponentu má jít právě na cirkulární řešení v podnicích, jako jsou inovativní technologie na vyšší využití druhotných surovin či recyklovaných materiálů ve výrobcích a snížení materiálové náročnosti výroby. Velký důraz se bude klást na rozšířenou možnost využití stavebních odpadů k další výstavbě. V rámci dotační výzvy mohou o finanční prostředky žádat velké, střední i malé firmy na celém území ČR, a to ve výši 40 až 50 % dle velikosti podniku (40 % velké podniky, 50% střední podniky, 50 % malé podniky).

Poskytujeme komplexní odborné poradenské služby založené na dlouholetých znalostech a zkušenostech. Nechte si od RPA poradit a zkonzultujte s našimi odborníky Váš dotační záměr. Jsme připraveni dovést Vás k opravdu pozitivní změně.

Ing. Martin Jára
Obchodí ředitel
+420 733 129 904
jara@rpa.cz

logo_rpa

Cirkulární řešení v podnicích

Nejnovější aktuality