Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /Reference / Vybrané reference / POWERBRIDGE spol. s r.o.

POWERBRIDGE spol. s r.o.

POWERBRIDGE spol. s r.o.

Celková dotace:

7 706 331 Kč

REALIZOVANÉ PROJEKTY

  • Inovace záložního systému protipožární ochrany
  • Školicí středisko - POWERBRIDGE spol. s r.o.

Předmětem projektu „Inovace záložního systému protipožární ochrany“ je zahájení výroby nového záložního systému protipožární ochrany. Jedná se o klíčový produkt firmy – razantní inovaci v celém oboru protipožární ochrany. Jde o vysoce inovativní a inteligentní řešení nové generace. Finální produkt se bude vyznačovat výrazně vyšší přidanou hodnotou a vylepšenými užitnými vlastnostmi - zajištění výrazně vyšší bezpečnosti majetku, snížení hluku, optimalizace funkcí i zpracování. Obdobný produkt není na evropském trhu dostupný.
V rámci projektu „Školicí středisko“ dojde k vybodování školících prostor pro odborná školení v oboru energetického zabezpečení budov apod. Prostory tvoří školicí sál, zasedací místnost a hala pro praktickou výuku.

O žadateli    

POWERBRIDGE spol. s r.o. je špičkou ve výrobě systémů energetického zabezpečení. Dodává na český trh produkty energetického zabezpečení předních světových značek (například KOHLER SDMO nebo SOCOMEC) s kompletní podporou a servisem. Jde o motogenerátory, záložní zdroje, přenosné generátory, kogenerační jednotky a další. Vedle toho vyvíjí a dodává specializovaný software pro řízení záložních zdrojů a dalších systémů.