Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Profil společnosti

Profil společnosti

Skupina RPA se od roku 2002 zabývá komplexními poradenskými službami v oblasti grantů a dotací. Poskytujeme profesionální služby spojené se získáváním finančních prostředků z dotačních programů, a to v rámci celého dotačního cyklu. Naše služby zahrnují zejména: 

  • Grantové a dotační poradenství
  • Veřejné zakázky
  • Projekční a inženýrskou činnost
  • Vzdělávání
Ve svém oboru patříme mezi TOP firmy v České republice. Naše činnost pokrývá široké spektrum dotačních schémat od strukturálních fondů EU přes švýcarské a norské fondy až po tuzemské a krajské dotace. Za více než 15 let existence jsme zajistili svým klientům dotační prostředky v celkové výši přesahující 25 mld. Kč. Mezi našimi spokojenými klienty najdete města, obce, podnikatelské subjekty, neziskové organizace, školy i další příjemce dotací (viz reference).

Skupinu RPA tvoří Regionální poradenská agentura, s.r.o. a dále specializované společnosti RPA Dotace, s.r.o. (příprava dotačních žádostí a analýz), Deregio Tender, s.r.o. (organizace veřejných zakázek a řízení projektů), Deregio Projekty, s.r.o. (investiční poradenství v oblasti stavebnictví) a RPA Projekty, s.r.o. (projekční kancelář zabývající se přípravou projektové dokumentace, energetickými audity, rozpočty a další projekční činností). Skupina RPA tak disponuje týmem kvalifikovaných a zkušených odborníků se širokým záběrem. Za samozřejmost ve vztahu ke svým obchodním partnerům považujeme pojistku profesní odpovědnosti.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Struktura společnosti

Ing. Jan Ševčík

Jednatel

Ing. Petr Hladký

Jednatel