Průvodce světem grantů a dotací 15 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Profil společnosti

Profil společnosti

Skupina RPA se od roku 2002 zabývá komplexními poradenskými službami v oblasti grantů a dotací. Poskytujeme profesionální služby spojené se získáváním finančních prostředků z dotačních programů, a to v rámci celého dotačního cyklu. Naše služby zahrnují zejména: 

  • Grantové a dotační poradenství
  • Veřejné zakázky
  • Projekční a inženýrskou činnost
  • Vzdělávání
Ve svém oboru patříme mezi TOP firmy v České republice. Naše činnost pokrývá široké spektrum dotačních schémat od strukturálních fondů EU přes švýcarské a norské fondy až po tuzemské a krajské dotace. Za více než 15 let existence jsme zajistili svým klientům dotační prostředky v celkové výši přesahující 18 mld. Kč. Mezi našimi spokojenými klienty najdete města, obce, podnikatelské subjekty, neziskové organizace, školy i další příjemce dotací (viz reference).

Skupinu RPA tvoří kromě Regionální poradenské agentury, s.r.o. společnosti RPA Dotace, s.r.o., jež se zabývá zejména přípravou dotačních žádostí a analýz, společnost RPA Tender, s.r.o., která se specializuje na realizační management a organizaci veřejných zakázek, společnost RPA Engineering, s.r.o., která poskytuje investiční poradenství v oblasti stavebnictví a projekční kancelář RPA Projekty, s.r.o., zabývající se přípravou projektové dokumentace, energetickými audity, rozpočty a další projekční činností . Disponujeme týmem kvalifikovaných a zkušených odborníků, za samozřejmost ve vztahu ke svým obchodním partnerům považujeme pojistku profesní odpovědnosti. 

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Struktura společnosti

Ing. Jan Ševčík

Jednatel

Ing. Petr Hladký

Jednatel