Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Program Technologie pro Olomouckou aglomeraci

Aktuality

15. 08. 2019

Program Technologie pro Olomouckou aglomeraci

Oblíbený program Technologie, ze kterého je možné pořizovat výrobní i nevýrobní technologie, je opět na scéně. Tentokrát se jedná výzvu speciálně pro pro olomouckou aglomeraci. Žádost o dotaci budou moci  podávat začínající podnikatelé na pořízení nových strojů, technologických zařízení a vybavení. Podmínkou je však, že místem realizace musí být území spadající do oblasti Olomoucké aglomerace. Sem spadají města jako Olomouc, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Prostějov nebo Mohelnice a přilehlé obce.

Výzva je velmi atraktivní pro rozvoj malých podniků, které se díky novým technologiím budou schopny dostat do popředí a urychlit tak svůj růst na trhu. Výše dotace bude poskytována v maximální výši 45 %.

Pokud plánujete pořizovat ve svých provozovnách nacházejících se na území Olomoucké aglomerace nové technologie, neotálejte s přípravou projektu, abyste byli mezi prvními a zajistili si tak, že právě na vás ještě dotace vyjde. Sběr žádostí započne již 1. 10. 2019.

Zjistěte, zda i Vy byste mohli na dotaci dosáhnout. Jak? Zavolejte nám či napište, rádi zdarma posoudíme, zda jste vhodným kandidátem pro získání dotace.

Ing. Jaroslav Kopecký
project manager
tel.: +420 733 712 463
e-mail: kopecky@rpa.cz