Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Podpořte spokojenost zaměstnanců jejich odborným vzděláváním

Aktuality

30. 07. 2018 V současné době jsou možnosti na trhu práce nepřeberné a společnosti zápasí o každého schopného člověka. Podpořte loajalitu svých zaměstnanců tak, že je necháte profesně růst. V současnosti je na to ideální doba. Podnikové vzdělávání zaměstnanců je opět podporováno dotační výzvou.

Na zaměstnanecké vzdělávání nyní můžete získat dotaci až 85 % v rámci programu POVEZ II. Dotace se vztahuje na kurzy zaměřené na odbornou profesní stránku, jazykovou vzdělanost a speciální potřeby zaměstnavatelů. Žadatelé mohou nově podávat neomezený počet žádostí, programu se mohou účastnit také zaměstnanci, na které již byla dotace jednou získána a program zvýhodňuje vzdělávání zaměstnanců ve věku 54 let a více.

Podpora se v rámci programu vztahuje na externí i interní vzdělávání. V případě externího vzdělávání se dotace týká proplacení kurzovného na vybraných školení, v případě interního školení je proplácena mzda internímu školiteli. V obou případech je pak zaplacen čas zaměstnanců, který na odborných školeních stráví.

Pokud máte zájem, rádi Vám poskytneme bližší informace o možnostech a podmínkách programu POVEZ II. Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené telefonní číslo či e-mailovou adresu.

Ing. Andrea Prusková
project manager
tel.: + 420 733 715 638
e-mail: pruskova@rpa.cz