Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Nové výzvy v programech ROZVOJ a POTENCIÁL

Aktuality

10. 04. 2014

V průběhu nejbližších týdnů budou vyhlášeny definitivně poslední výzvy v rámci dotačních programů ROZVOJ a POTENCIÁL.

Oba programy představují pro podnikatele ze zpracovatelského průmyslu jednu z nejzajímavějších možností získání dotace na nákup nových strojů a zařízení do výroby či na vývojové a výzkumné aktivity.

  • Program ROZVOJ je zaměřen na podporu pořízení nových strojů a technologií do výroby (obráběcí stroje, výrobní linky, lisy, pily, balicí stroje, pece atd.). Je určen malým a středně velkým firmám ze všech odvětví zpracovatelského průmyslu. Podmínkou je realizace projektu v regionu se soustředěnou podporou státu. 
  • Program POTENCIÁL je zaměřen na zřízení nebo rozšíření kapacit pro realizaci výzkumných, vývojových a inovačních aktivit podniků zpracovatelského průmyslu (zejména nákup nových technologií pro VaV aktivity).

cnc.jpg

Regionální poradenská agentura s.r.o. již v rámci OPPI pomohla získat dotace na více než 150 podnikatelských záměrů, a to v mnoha rozličných oblastech podnikání (viz naše reference). Konkrétně v programu ROZVOJ máme 100% úspěšnost dosud vyhodnocených žádostí v rámci posledních dvou výzev.

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Kšica
731 603 843
ksica@rpa.cz