Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Nové vozidlo pro sdružení Dítě a kůň, z.s.

Aktuality

19. 07. 2021 V minulých letech se s naší pomocí podařilo Sdružení pro hipoterapii Dítě a kůň, z.s., získat nový automobil, který je důležitým prostředkem pro výkon terénní služby nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Díky podpoře z programu IROP - ROZVOJ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB získala organizace na pořízení tohoto vozidla téměř 1,2 mil. Kč.

Hipocentrum v Miskovicích u Kutné Hory zastřešuje humanitní, sportovní a ekologické programy, jejichž hlavním smyslem je provozování hipoterapie, dětského jezdeckého sportu a ekologické výchovy. To vše pro děti se zdravotním znevýhodněním i bez něj. Díky pořízení nového vozidla došlo ke zkvalitnění stávající technické základny organizace a došlo k vytvoření kvalitních podmínek pro poskytování terénní formy sdružení Dítě a kůň. Nákup vozidla umožnil poskytovat sociální služby v okresu Kutná Hora v oblastech, kam mnohdy jiní poskytovatelé daných sociálních služeb nedojíždí.

V současné době je aktivní další výzva IROP na podporu sociálních služeb a jsme rádi, že sdružení pro hipoterapii Dítě a kůň opět využije našich služeb při získání další dotace.
Ing. Martin Jára
obchodní ředitel
tel.: +420 733 129 904
mail: jara@rpa.cz