Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Další schválené projekty na vývoj v průmyslu a IT

Aktuality

15. 01. 2018 Rok 2017 posílil v oblasti dotací pro podnikatele trend přechodu od jednodušších projektů na pořizování strojů a technologií k projektům s vyšší přidanou hodnotou. I skupina RPA se tak stále více se specializuje na vývojové projekty. Jen ve druhé polovině roku 2017 jsme úspěšně získali dotaci pro 47 vývojových a inovačních projektů českých firem. Souhrnný objem dotací na tyto projekty přesáhl 250 mil. Kč!
S dotací (a plnou podporou RPA při její administraci) tak v nejbližších letech mohou počítat společnosti Thermal Trend, spol. s r.o. (vývoj průběžné pájecí pece), UNITES Systems a.s. (vývoj modulů jednoúčelových testovacích zařízení), VZDUCHOTECHNIK, s.r.o. (inovace elektroseparátoru práškových produktů), POWERBRIDGE spol. s r. o. (inovace záložního systému protipožární ochrany), Phonexia s.r.o. (vývoj platformy pro sjednocení produktů řečových technologií) a mnoho dalších.
V současné době je pro podnikatele opět otevřena možnost žádat o dotace na podporu širokého spektra projektů. Máte-li zájem o konkrétní informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme posoudit vaše záměry, připravit dobrý projekt a posunout Vaše podnikání zase o krok dál.

Mgr. Ondřej Machek
Skupina RPA
tel.: 737 623 164
e-mail: machek@rpa.cz