Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Nová ICT výzva přichází, buďte v ní úspěšní s námi

Aktuality

31. 08. 2017
Chystáte se vytvořit novou digitální službu, aplikaci či firmware? Bude se nové softwarové řešení týkat oblasti obchodu, komunikace, zábavy nebo i jiných oblastí? Pak je program ICT a sdílené služby pro tvorbu nových IS/ICT řešení určen právě pro Vás!

Na začátku září bude vyhlášena nová výzva právě v této oblasti. Žadatelům budou nabídnuty 2 miliardy Kč, které budou rozděleny mezi nejlepší projekty z řad malých, středních i velkých podniků.

A proč projekt připravovat s námi?

V předchozí výzvě dosáhlo RPA úspěšnosti 100% schválení podaných projektů, z nichž se polovina přehoupla v celkovém hodnocení přes 90 bodů ze 100, a celková suma získané podpory překročila 100 milionů korun.

Jeden příklad za všechny. Společnost Phonexia s.r.o. se rozhodla v rámci dotačního programu ICT a sdílené služby realizovat projekt vývoje platformy pro sjednocení produktů řečových technologií. S naší pomocí pak po podání tohoto projektu dosáhla na začátku roku 2017 na dotaci ve výši 14 926 746 Kč při hodnocení 96,5 bodu ze 100. Projekt se tak stal úspěšnou ukázkou naší práce.

Chcete být podobně úspěšní se svým projektem?
 
Neváhejte nás kontaktovat co nejdříve. Naši specialisté, kteří řeší právě oblast ICT, potřebují dostatek času na svou práci, aby mohli garantovat kvalitu projektů našim partnerům. Sběr žádostí bude zahájen už v září.

RPA Vám nabízí kompletní servis od návrhu projektu a jeho podání, přes pomoc s realizační fází až po zdárné ukončení projektu. RPA Vám tak zaručí bezproblémový průchod dotačním řízením.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše otázky.
 
Ing. Jaroslav Kopecký                                                   Mgr. Miroslav Slatinský
kopecky@rpa.cz                                                            slatinsky@rpa.cz
tel. 733 712 463                                                             tel. 732 280 468