Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / MPO rozdělí mezi IT firmy 4 miliardy

Aktuality

16. 09. 2016
Na podzim tohoto roku bude Ministerstvem průmyslu a obchodu vyhlášen program ICT a sdílené služby. Program umožní podnikatelům získat dotace na zřizování a provoz center sdílených služeb, budování a modernizace datových center a zejména na tvorbu nových IS/ICT řešení. Jinými slovy, firmy vyvíjející software prakticky jakéhokoliv zaměření nebo zajišťující outsourcing vnitropodnikových funkcí mají velkou možnost snížit své provozní výdaje a čerpat dotace na svůj další rozvoj.
 
Dotaci ve výši až 45% může Vaše firma využít na široké spektrum nákladů – mzdy nových i stávajících zaměstnanců, pořízení WH i SW, nájem, odborné externí služby ad. O tom, že se jedná o nesmírně zajímavou příležitost pro všechny IT firmy, svědčí to, že MPO rozhodlo v nejbližší výzvě mezi úspěšné žadatele přerozdělit cca 4 mld. Kč, z toho 1,5 mld. na vývoj SW a aplikací. Dá se očekávat, že úspěšných žadatelů o dotaci bude mnoho.
 
Pokud podnikáte v IT oborech a nechcete ztratit konkurenční výhodu, pak nenechte podzimní výzvu programu ICT a sdílené služby bez Vašeho zapojení. Jde o příležitost, která se v nejbližších letech nebude opakovat. Více informací naleznete v článku zde.

Kontaktní osoba:
Mgr. Ondřej Machek  
+420 737 623 164
machek@rpa.cz